- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Carhartt WIP wydaje kolaboracyjne New Balance 990v1 i towarzyszącą im kolekcję odzieży

New Balance płynie na swojej fali popularności idealnie! Dziś dokładają do swojego kolaboracyjnego portfolio współpracę z marką Carhartt WIP.

Inspiracją do powstania kolekcji był pomysł na 'sculpture center’, skromne sąsiedzkie siłownie rozlokowane na osiedlach w całej Ameryce. Obok tego mamy motywy z trofeami i typografią z uczelnianych drużyn sportowych, które podkreślają wspomnianą inspirację.

W kolekcji znajdziemy robocze kurtki, bluzy oraz longsleeve, jak również t-shirty. Dopełnieniem tego zestawu są ręczniki, bidon i czapka. Paleta zastosowanych barw porusza się po okolicach szarości i granatu. Zresztą sami zerknijcie na dołączoną galerię.

Oprócz zaprezentowanej powyżej kolekcji, na sklepowych półkach pojawią się również buty. Ten szanowany w branży brand wziął na warsztat sylwetkę New Balance 990v1, a rezultat ich pracy możecie podziwiać poniżej.

Możemy się spodziewać konstrukcji ze stalowo szarej siateczki, którą dopełniają panele z włochatego ciemnogranatowego zamszu. Dochodzi do tego srebrnoszara zapiętka i boczny branding z białą obwolutą. Projekt dopieszcza kolor białawy, który zabarwił sznurówki, stabilizator pięty oraz podeszwę. Kropką nad i będzie beżowa wyściółka oraz czarno beżowy spód podeszwy.

Premiera kolekcji i butów Carhartt WIP x New Balance 990 ustawiona jest na 16 września. Sprawdzajcie wtedy ich sklep online.

zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-1 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-2 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-3 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-4 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-5 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-6 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy-7 zdjecia-carhartt-wip-x-new-balance-990v1-navy

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: