- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneEkspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano sprzedał się w...

Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano sprzedał się w mgnienia oku

Jeśli chodzi o nietypowe kolaboracje to w pierwszej lidze gra nie tylko Supreme czy Bape, ale również Carhartt WIP. Przykładem niech tu będzie kompaktowy ekspres do kawy w limitowanej edycji, który powstał z Rocket Espresso Milano.

Urządzenie widoczne na poniższych fotografiach powstało do miejsc, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota, a wszystko to bez uszczerbku dla jakości i funkcjach, których można oczekiwać od Rocket Espresso. Zostało wykonanych zaledwie 100 sztuk, a każda maszyna jest indywidualnie numerowana za pomocą niestandardowej emaliowanej plakietki. Oliwkowy odcień ekspresu czerpie inspirację z inspirowanych wojskiem ubrań Carhartt WIP, a korpus urządzenia ze stali nierdzewnej jest malowany proszkowo, co daje mu szorstkie, matowe wykończenie.

Ten kompaktowych wymiarów, a zarazem profesjonalny ekspres do użytku domowego lub małej gastronomii wyposażony jest pompę wibracyjną, wymiennik ciepła, bojler o pojemności 1,8 litra oraz zbiornik na wodę o pojemności 2,5 litra.

Pomimo swojej ceny, która ustawiona była na poziomie 1500 Euro kompaktowy ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano wyprzedał się do zera z ich sklepu online w jeden dzień.

Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 1 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 2 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 3 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 4 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 5 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 6 Ekspres do kawy Carhartt WIP x Rocket Espresso Milano 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: