- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersCasablanca x New Balance 327 „Idealiste” - już za chwilę premiera nowego...

Casablanca x New Balance 327 „Idealiste” – już za chwilę premiera nowego zestawu

Zespół designerów stworzony na linii Casablanca x New Balance raz jeszcze zasiadł przy stole projektowym i wziął na warsztat buty New Balance 327. Owocem ich wielotygodniowych prac jest nowe wcielenie zestawu „Idealiste”.

Za zaprojektowanie modelu NB327 odpowiadała pierwotnie Charlotte Lee. Tym razem kwestie związane z materiałami, kolorami i głównym zamysłem były w rękach designerów francuskiej marki. Na ich czele stał Charaf Tajer, dyrektor kreatywny brandu stworzonego przez konglomerat LVMH.

Czasami wydaje się ze dobre rzeczy powinny być skomplikowane, ale ten projekt jest po prostu dobrze zaprojektowany. Charakteryzuje się on minimalistycznym oraz oszczędnym zestawem kolorów. Cholewka butów została wykonana z białej skóry, na której znajdziemy delikatną perforację, a kolory występują jedynie w rolach delikatnych akcentów.

Przy pierwszym wariancie skórę uzupełniają panele z jasnobeżowego zamszu. Znajdziemy je nie tylko przy nosku i pięcie, ale również w okolicach wiązania. Dodatkowym smaczkiem jest zielona obwoluta ogromnej eNki na boku oraz branding w tym kolorze umieszczony na zapiętce.

Druga kolorystyka bazuje na ciut większym kontraście. Kolor biały został dopełniony jasnoszarym zamszem oraz czarną skórą w postaci bocznego brandingu. Czerń pojawia się ponadto przy biało cielistej podeszwie, a dokładniej na mocnym i wyrazistym bieżniku zachodzącym wysoko na piętę.

Buty Casablanca x New Balance 327 „Idealiste” pojawią się w ich sklepie online już 12 września bieżącego roku. Do tego czasu zapoznajcie się na spokojnie z poniższą galerią zdjęć.

Casablanca x New Balance 327 Idealiste 1 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 2 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 3 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 4 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 5 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 6 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 7 Casablanca x New Balance 327 Idealiste 8

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: