- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOficjalne zdjęcia butów Casablanca x New Balance 327

Oficjalne zdjęcia butów Casablanca x New Balance 327

Rozmaite zdjęcia butów Casablanca x New Balance 327 krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Pojawiły się również w lookbooku prezentującym wiosenno letnią kolekcję marki stworzonej przez konglomerat LVMH. Jednak dopiero dziś wrzucono do sieci ich zdjęcia oficjalne, które rzecz jasna znajdziecie w dalszej części wpisu.

Charaf Tajer odpowiedzialny za wspomnianą wyżej markę został zaproszony do zaprojektowania swoich wersji tej całkiem nowej sylwetki wzorowanej na starych biegówkach New Balance z lat ’70.

Buty wyjdą w dwóch wersjach kolorystycznych, które wzorowane są na marokańsko francuskich korzeniach Charaf. Kolory na jakie się zdecydował – pomarańcz i zieleń -pochodzą z marokańskich pomarańczy i strojów tenisowych. Całość inspirowana włoskimi samochodami z lat ’70 bazuje na perforowanych białych bocznych panelach, na których umieszczono ogromny branding w postaci słynnej eNki. Projekt wieńczy wyrazisty bieżnik podeszwy zachodzący wysoko na piętę.

Zanim dojdzie do premiery butów Casablanca x New Balance 327, która ustawiona jest na 4 kwietnia w ich sklepie online, zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć.

Casablanca x New Balance 327 1 Casablanca x New Balance 327 2 Casablanca x New Balance 327 3 Casablanca x New Balance 327 4 Casablanca x New Balance 327 5 Casablanca x New Balance 327 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: