- Reklama -NIkeNIke

Szykujcie się na trzecią kolaborację Casablanca x New Balance!

Przecieki w naszej branży to już norma. Przed Wami pierwsze zdjęcia trzeciej kolaboracji Casablanca x New Balance, które zadebiutuje na przyszłoroczną wiosnę.

Zdjęcia wyciekły do sieci, po tym jak zostały uwiecznione na video nakręconym podczas sesji zdjęciowej prezentującej wiosenno letnią kolekcję Casablanca na 2021 rok.

Ich wspólny projekt butów New Balance 327 raz jeszcze pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych bazujących na bieli. W tym przypadku Charaf Tajer, dyrektor kreatywny który stoi za brandem stworzonym przez konglomerat LVMH, zdecydował się zaszaleć trochę bardziej niż przy poprzednich wydaniach. Na panelach znajdujących się na przodzie cholewki i na jej tyle umieścił rozbudowany kolorowy wzór nawiązujący do jego marokańskich korzeni. W pierwszym przypadku mamy je w bieli z różowymi i zielonymi przebłyskami. W drugim wzór jest ciemniejszy i korzysta z koloru bordowego i ciemnozielonego. Oba kolory spotykają się również na bocznych eNkach.

Na poniższych zdjęciach widzimy również zbliżony stylistycznie model bez dodatkowych nakładek na górze toeboxa i bez podwyższonej z tyłu podeszwy. Tu również zobaczymy podobne warianty kolorystyczne i rozwiązania co u wspomnianej wyżej sylwetki.

Na premierę trzeciej odsłony kolaboracji Casablanca x New Balance przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Buty pojawią się w sprzedaży dopiero na początku 2021 roku.

casablanca x new balance sp21 zajawka 2 casablanca x new balance sp21 zajawka 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: