- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaCASETiFY i Coca-Cola przedstawiają wspólny zestaw akcesoriów

CASETiFY i Coca-Cola przedstawiają wspólny zestaw akcesoriów

Jako część rozwijającego się programu Co-lab, ekipa marki CASETiFY zaprosiła do współpracy firmę Coca-Cola, a efektem ich wspólnych działań jest „The Coca-Cola Collection”.

Producent akcesoriów, dodatków i obudów związanych z drobną elektroniką sięga po dziedzictwo, logotypy i barwy związane z kultowym już brandem jakim jest Coca Cola. Owocem tego przedsięwzięcia są chociażby obudowy na iPhone’a, paski do Apple Watch czy opakowania na słuchawki AirPods.

Wszystko rzecz jasna zostało zabarwione na kolor czerwony i dopieszczone kontrastowymi białymi napisami z nazwą marki i to w kilku różnych językach.

Akcesoria CASETiFY „The Coca-Cola Collection” zadebiutują w ich sklepie online już 16 kwietnia, a wysyłkę mają do 160 różnych krajów.

casetify The Coca-Cola Collection 0

casetify The Coca-Cola Collection 1 casetify The Coca-Cola Collection 2 casetify The Coca-Cola Collection 3 casetify The Coca-Cola Collection 4 casetify The Coca-Cola Collection 5 casetify The Coca-Cola Collection 6 casetify The Coca-Cola Collection 7 casetify The Coca-Cola Collection 8 casetify The Coca-Cola Collection 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: