Strona główna Lifestyle Akcesoria Casio wydaje zegarki G-Shock z marmurkowym wzorem i w jednolitych barwach

Casio wydaje zegarki G-Shock z marmurkowym wzorem i w jednolitych barwach

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Casio, która właśnie wypuszcza na rynek zegarki G-Shock w dwóch opcjach. Pierwsza z nich „Utility Marble” bazuje na marmurkowym wzorze, natomiast druga „Earth Tone Color Series” jest dużej mierze jednokolorowa.

Ten pierwszy mini zestaw składa się z trzech różnych modeli zegarków. Mowa tu o wariancie GA2000, a także GA700 oraz dobrze wszystkim znanym DW5600. Widzimy tu zestawienie koloru beżowego z szaro niebieskimi marmurkowymi przebłyskami. Wszystkiemu towarzyszy kolor czarny, który albo zostaje wykorzystany do barwienia tarczy, albo przy kolorowaniu koperty. Kolor ten pojawia się również przy zapięciu na pasku.

Drugi pakiet zegarków obejmuje dwie pozycje i są to jedynie dwie różne kolorystyki modelu GA2110. W tym przypadku mamy czasomierz w kolorze ciemnogranatowym z jasnoszarą obwolutą koperty oraz wersję w kolorze szaroniebieskim, w której obwoluta jest szara. W obu przypadkach tarcza jest w kolorze paska i ma białe wskazówki.

Zegarki Casio G-Shock zarówno z zestawu „Utility Marble”, jak i „Earth Tone Color Series”, już powoli pojawiają się w dobrych sklepach na całym świecie. W Polsce podpytajcie o nie w sklepie Time Trend.

Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 1 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 2 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 3 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 4 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 5 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 6 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 7 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 8 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 9 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 10 Casio G-SHOCK Earth Tone Color Series Utility Marble 11

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: