- Reklama -NikeNike

CDG oraz Vans wydają wspólnie białą wersję modelu Old Skool

Wieloletnia przyjaźń na linii Vans x CDG (Comme des Garcons) zostanie za chwilę scementowana kolejnym wspólnym projektem. Na sklepowe półki wjedzie jasna wersja kultowego modelu Vans Old Skool.

Na potrzeby nadchodzącego sezonu wiosennego projektanci z obu zespołów stworzyli konstrukcję bazującą na płóciennych panelach zestawionych z elementami z zamszu. Ten pierwszy materiał okupuje boczne sektory cholewki i jest zabarwiony na czystą biel. Natomiast zamsz umieszczono na pięcie, przy wiązaniu oraz na toeboxie. Ten materiał występuje tu w jasnym, kremowym odcieniu.

Zatem co jest tak wyjątkowego w tym wydaniu, żeby się na nim skupić? Ano podeszwa, która występuje tu w białej wersji z czarnym wykończeniem i napisem CDG w czerni na całej swojej długości.

Buty CDG x Vans Old Skool pojawią się w sprzedaży już 7 stycznia. Odwiedźcie wtedy ich sklep online. Trzymamy kciuki, żeby pojawiły się również w europejskim DSM.

CDG x Vans Old Skool White Black SP22 1 CDG x Vans Old Skool White Black SP22 2 CDG x Vans Old Skool White Black SP22 3 CDG x Vans Old Skool White Black SP22 4 CDG x Vans Old Skool White Black SP22 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: