- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaCASETiFY i Champion wydają obudowy na iPhone'a wykorzystujące materiały z odzieży

CASETiFY i Champion wydają obudowy na iPhone’a wykorzystujące materiały z odzieży

Jeśli chodzi o akcesoria i obudowy na iPhone’y to bezsprzecznym kolaboracyjnym królem jest marka CASETiFY. Pisaliśmy o nich kilkukrotnie, a teraz powracamy do tematu, ponieważ mają dla nas swój kolejny projekt. Tym razem partnerem w zbrodni był kultowa sportswearowa marka Champion.

To co najważniejsze w tym przedsięwzięciu to przed wszystkim wykorzystanie ikonicznego materiału Reverse Weave. W konstrukcji poszczególnych propozycji zobaczycie materiał podobny do tego, z którego produkuje się bluzy i dresowe spodnie ze słynnym logiem C. Mało tego, część z propozycji będzie miała nawet naszywki z brandingiem by jeszcze lepiej odwzorować odzież Champion.

Oprócz wspomnianych wyżej opcji zobaczymy również case’y z tworzywa, które zostało zabarwione jak odzież amerykańskiej marki i dopieszczona biało czerwono niebieskim brandingiem.

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani współpracą z CASETiFY przy tworzeniu niestandardowych akcesoriów technicznych Champion dla naszych fanów” – powiedział David Robertson, dyrektor Champion Global Brand Marketing. „Wprowadzanie naszych projektów do produktów lifestyle’owych jest naturalnym przedłużeniem estetyki Champion, ponieważ naszym celem jest zapewnienie eleganckiego, wyrazistego stylu na boisku i poza nim. iPhone’y i AirPodsy zakorzeniły się w naszym codziennym życiu, więc dla CASETiFY i naszego zespołu współpraca nad unikalnymi projektami, które ożywią nasze ulubione produkty technologiczne, była naprawdę zabawnym i twórczym procesem”.

Premiera kolekcji case’ów CASETiFY x Champion na iPhone’y i słuchawki będą miały swoją premierę w ich sklepie online już 21 maja. DO tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z dołączonymi fotografiami.

champion x casetify iPhone case 1 champion x casetify iPhone case 2 champion x casetify iPhone case 3 champion x casetify iPhone case 4 champion x casetify iPhone case 5 champion x casetify iPhone case 6 champion x casetify iPhone case 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: