- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylDuet Stussy x Birkenstock wypuszcza sztruksowe chodaki Boston

Duet Stussy x Birkenstock wypuszcza sztruksowe chodaki Boston

Po kolaboracjach z Nike na modelu Air Zoom Spiridon Kukini oraz Air Zoom Spiridon Cage 2, kalifornijska legenda streetwearu obchodząca w tym roku swoje 40 lecie wchodzi w kolejne przedsięwzięcie. Przed Wami sztruksowe chodaki Boston, które zostały zaprojektowane przez designerów z zespołu utworzonego na linii Stussy x Birkenstock.

Chodaki Birkenstock Boston to absolutny hit mijających miesięcy spędzonych w domowym zamknięciu, nie dziwi więc fakt, że wybór padł właśnie na ten model. Ekipa ze słonecznej Kalifornii zdecydowała się na konstrukcję opartą na sztruksie, który zastąpił klasyczny dla tego modelu zamsz. Do wyboru będziemy mieli dwie wersje kolorystyczne, mianowicie „Anthracite” oraz „Bone”, które będą uzupełnione o pojedynczy pasek z małą klamrą oraz wytłoczoną nazwę Stussy na boku.

Projekt dopełnia charakterystyczna anatomicznie zaprojektowana wkładka korkowa ze zintegrowaną poduszką z pianki lateksowej i zamszową wyściółką w połączeniu z podeszwą z pianki EVA.

Premiera chodaków Stussy x Birkenstock Boston ustawiona jest na 7 sierpnia bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep kalifornijskiej marki.

chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 1 chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 2 chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 3 chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 5 chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 6 chodaki Stussy x Birkenstock Boston FA20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: