- Reklama -NikeNike

Club Originals. Niekończący się festiwal kreatywności [RELACJA]

Welcome to Club Originals to wyjątkowe wydarzenie, stworzone przez młodych kreatywnych we współpracy z marką adidas Originals. Czwórka popularnych twórców młodego pokolenia otrzymała nietypowe zadanie – zremiksować przeszłość, by tworzyć przyszłość. Podczas imprezy każdy miał okazję doświadczyć, na czym polega bycie Originalsem. Kuratorem przedsięwzięcia był kolektyw DRE$$CODE. Niespodziewanie wpadli na nią Otsochodzi, Bambi i Waima!

Czwórka popularnych twórców – @maciek_i_ubrania, @Przekosa, @acuoms oraz @bginsky – zremiksowała ikoniczne elementy kultury, tworząc imprezę, podczas której każdy mógł poczuć, na czym polega bycie Originalsem.

Impreza odbyła się w industrialnym klimacie warszawskiego klubu Niebo i oferowała wiele atrakcji, m.in., takie jak rzuty do kosza z Przekosą, personalizowane koszulki projektowane na żywo przez artystów, a także tatuaże w stylu Y2K zaprojektowane przez Miłkę i Czarnego Brata. Na imprezie można było również podziwiać awangardowe kolaże Timura Lysenko, scenografię z telewizorów kineskopowych, neonowe tarcze do kosza, kosmiczny parkiet do tańczenia i uliczne tagi Koxa.

Projekt odbywał się również wokół ikonicznego modelu adidas Rivarly, który zdobył szacunek w świecie koszykówki, a następnie stał się ikoną wśród punków i skate’ów. Na imprezie cztery gipsowe buty, zdobione przez artystów, zostały zamienione w fenomenalny remiks estetyk i epok. Publiczność również miała okazję do przerobienia budki telefonicznej na dzieło sztuki ulicznej.

Impreza została uświetniona przez muzykę, serwowaną przez DRE$$CODE, Krzysztofa Polaka, Zuzę OK i Aleksandra Kienitza, do tego dochodzą jeszcze wspomniani wcześniej Otsochodzi, Bambi i Waima, co przyczyniło się do legendarnego statusu imprezy.

Zaangażowane osoby, które brały udział w tworzeniu wydarzenia, nie kryły zadowolenia z faktu, że miały wpływ na finalny efekt. Wszystkie strefy imprezy zostały dopracowane na 100%, a liczba osób i sposób ich zabawy były najlepszą wizytówką wydarzenia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: