- Reklama -NIkeNIke

Co powiecie na Nike Air Huarache „Leopard Pack”?

Nike Sportswear planuje już za chwilę wystartować z premierą zestawu kultowego modelu ze swojej stajni. Tym razem padło na Nike Air Huarache, które pojawią się w paczce opisanej jako „Leopard Pack”. Pakiet składa się z dwóch wersji kolorystycznych wspomnianego modelu i coś czuję, że może się Wam on spodobać!

Jak już wspominałam zestaw obejmuje dwie wersje Huarache: Khaki i Black. Jednak to nie sam kolor jest tu ważny a wzór, który pojawia się na cholewce! To właśnie on robi tu całą robotę. Mowa oczywiście o grafice imitującej skórę lamparta! Mamy zatem toebox wykonany z syntetyka, wzorzysty materiał na śródstopiu i na tyle buta oraz skórę. Sprawdźcie obie wersje na poniższych zdjęciach i dajcie znać, która jest Wam bliższa? A może tak samo jak ja powinęłybyście obie pary?

Niestety na chwilę obecną dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Według doniesień w sieci –  Nike Air Huarache „Leopard Pack” pojawią się w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni. Sprawdzajcie na bieżąco polski sklep Nike!

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: