Równy tydzień temu pisaliśmy o świetnej kolaboracji pomiędzy francuskim butkiem colette a japońskim brandem ASICS Tiger. Wówczas prezentowaliśmy Wam zajawkę tej współpracy a z racji, że dzisiaj wypadła premiera dorzucamy resztę fot.

Warto przypomnieć, że cała kolaboracja to hołd dla Fashion Weeka, który odbywał się w Tokio. Natomiast efektem współpracy jest pack o nazwie Yukata, składający się z dwóch wariantów kolorystycznych modelu Gel Lyte V.

Mamy zatem do czynienia z wydaniem niebieskim, gdzie jedynym wyróżniającym się elementem są białe akcenty w postaci sznurówek i wzorku, umieszczonego w okolicy toeboxa i bocznych paneli. Co do drugiego wariantu to mamy sytuację odwrotną. Dominuje biel, uzupełniona jedynie o niebieskie akcenty (sznurówki).

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych dwóch świetnych par to mają one pojawić się już 17 października w sklepie United Arrows & Sons a następnie kolejna data premiery przypada właśnie dzisiaj.ASICS-GEL-Lyte-5-2 ASICS-GEL-Lyte-5-3 ASICS-GEL-Lyte-5-4 ASICS-GEL-Lyte-5-5

Reklama
air jordan