- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSzczegóły świeżej kolaboracji colette x Karhu Fusion 2.0

Szczegóły świeżej kolaboracji colette x Karhu Fusion 2.0

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zajawkowe fotografie wspólnego projektu na linii colette x Karhu, który odbył się na modelu Karhu Fusion 2.0Dziś znamy już szczegóły premiery.

Widoczne tu buty to będzie jeden z ostatnich projektów francuskiego sklepu colette, który powoli zwija żagle. Nowa wersja butów powstała z okazji 100 lecia fińskiej marki. Bazuje on oczywiście na barwach paryskiego butiku czyli bieli i na kolorze niebieskim. Ten drugi kolor w tym przypadku odgrywa mniejszą rolę i pojawia się tylko na detalach. Mowa tu o bocznych paskach, wyściółce oraz grafikach na wkładkach przedstawiających misia Pullapitko oraz croissant, symboli obu narodów. Kropką nad i jest pomarańczowy spód podeszwy oraz ostatnie oczko na sznurówki. W komplecie znajdziemy jeszcze trzy komplety sznurówek.

Widoczne na załączonych poniżej fotografiach buty colette x Karhu Fusion 2.0 pojawią się w sprzedaży 9 grudnia w najlepszych europejskich sklepach.

colette x Karhu Fusion 2 0-1 colette x Karhu Fusion 2 0-2 colette x Karhu Fusion 2 0-3 colette x Karhu Fusion 2 0-4 colette x Karhu Fusion 2 0-5 colette x Karhu Fusion 2 0-6 colette x Karhu Fusion 2 0-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: