- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

COMME des GARÇONS HOMME PLUS wydaje trzy wersje Nike Air Max Sunder

Staży dobrzy partnerzy znowu do siebie wracają. Poznajcie bliżej zestaw Air Max Sunder, za które odpowiadał duet COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike.

Przedstawiciele japońskiego domu mody wzięli na warsztat model z 1998/99 roku i nadali mu nowego wymiaru. Konstrukcja świeżych wariantów, a będzie ich trzy, bazuje na połączeniu neoprenu z panelami z nubukowej skóry.

Do wyboru mamy minimalistyczne i proste kolorystyki bazujące na bieli oraz czerni. Jeden z wariantów bazuje tylko i wyłącznie na bieli, druga opcja to jedynie czerń. Z kolei trzecia opcja łączy oba te kolory w jednym projekcie. Biel pojawia się na podeszwie i w górnych partiach cholewki, czarny jest mudguard oraz wyściółka.

Niestety, ale premiera butów COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder odbędzie się jedynie w Japonii. Drop odbędzie się w Dover Street Market już 21 lipca.

COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 1 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 2 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 3 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 4 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 5 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Max Sunder 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: