- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

COMME des GARÇONS HOMME wydaje buty New Balance 57/40 wykorzystujące Gore-Tex

Japoński dom mody COMME des GARÇONS HOMME w odpowiedzi na potrzeby sezonu jesiennego wydaje swoją wariację na temat butów New Balance 57/40. W dalszej części wpisu znajdziecie ich oficjalne fotografie.

W tym wydaniu ważne są dwa aspekty. Pierwszym z nich jest kolorystyka, która bazuje tylko i wyłącznie na odcieniach czerni. No, ale do tego już zdążyliśmy przywyknąć jeśli chodzi o kolaboracje CdGH. Odcienie czerni różnią się między sobą, a to ze względu na fakturę poszczególnych paneli oraz zastosowany materiał.

Drugą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę to fakt, że konstrukcja cholewki jest odpowiednio przygotowana na zmieniającą się, często deszczową aurę jesieni. Projektanci obu marek zdecydowali się sięgnąć na wiatry i wodoodporny Gore-Tex. Dodatkowo język wykonano z wytrzymałego ripstop nylonu.

Zapoznajcie się na szybko z poniższymi zdjęciami, ponieważ premiera butów COMME des GARÇONS HOMME x New Balance 57/40 GORE-TEX ustawiona jest na 1 października. Dostaniecie je w sklepie Dover Street Market.

COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 1 COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 2 COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 3 COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 4 COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 5 COMME des GARCONS HOMME x New Balance 57 40 Gore-Tex Black 6

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: