- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersNowe „serduszka” na COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70

Nowe „serduszka” na COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70

Duet COMME des GARCONS PLAY x Converse wysyła do sklepów na tegoroczne lato nowe wersje butów Converse Chuck 70 z sercami na cholewce.

Linia PLAY japońskiej marki COMME des GARCONS wystartowała w 2002 roku i była określana hasłem „a sign, a symbol, a feeling”. Natomiast logo, którym jest „serce z oczami” zostało zaprojektowane przez polskiego artystę Filipa Pagowskiego, który po raz pierwszy skontaktował się z Rei Kawakubo już w latach 80-tych.

Na tegoroczne lato CDG PLAY przygotowało odświeżone wersje butów Chuck 70 i to wariancie z niską oraz wysoką cholewkę. Do wyboru będziemy mieli dwa opcje kolorystyczne: białawą oraz czarną. W obu przypadkach cholewkę zdobi nowy format i wzór ze wspomnianym wyżej sercem.

Postawiono na kontury / szkic, który występuje w kontrastowym do cholewki kolorze. Wykorzystano go na całej powierzchni płóciennej cholewki i raptem tylko jedno z serc zabarwione jest w wyrazistej czerwieni co ożywia cały projekt. Dopełnieniem wydaje się być białawy zestaw sznurówek przewleczony przez metalowe oczka oraz podeszwa i gumowy nosek w tym samym kolorze. To jednak nie koniec, ponieważ na tyle cholewki znajdziemy jednokolorowy pas płótna w barwie przeciwnej do koloru całej reszty buta.

Premiera nowych wersji butów COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 przewidziana jest w Dover Street Market na 29 kwietnia, natomiast pozostali sprzedawcy dostaną je 15 maja. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 1 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 2 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 3 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 4 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 5 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 6 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 7 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 8 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 9 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 10 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 11 COMME des GARCONS PLAY x Converse Chuck 70 12

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: