- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersCOMME des GARCONS PLAY i Converse wydają nowe wersje butów Jack Purcell...

COMME des GARCONS PLAY i Converse wydają nowe wersje butów Jack Purcell Low

Współpraca na linii COMME des GARCONS PLAY i Converse już od kilku dobrych lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zatem nie dziwi nas fakt, ze obie strony weszły w kooperację raz jeszcze. Tym razem skupili swoje działania zasiadając przy modelu Converse Jack Purcell Low.

Owocem działań designerów są dwie wersje kolorystyczne, jeśli możemy tak to nazwać. Projektanci serwują nam identyczną bazę w obu wariant. Mamy zatem białawą podeszwę z gumowym zabudowanym noskiem, na której osadzono niską cholewkę wykonaną z szarego płótna. Aluminiowe oczka i białawe sznurówki domykają temat.

Zatem czym różnią się oba warianty? Ano charakterystycznym dla japońskiej marki „sercem z oczami”, które zostało umieszczone w bocznych sektorach cholewki. W jednym przypadku mamy je w krwistej czerwieni, natomiast w drugim jest ono czarne. W obu przypadkach na podeszwie umieszczono dodatkowy pas w kolorze odpowiadającym barwie ze wspomnianych serc.

Buty COMME des GARCONS PLAY x Converse Jack Purcell Low pojawią się w sprzedaży już w kwietniu. Sprawdzajcie internetowy sklep pod tym linkiem na bieżąco w ciagu najbliższych dni / tygodni.

COMME des GARCONS PLAY x Converse Jack Purcell Low 1 COMME des GARCONS PLAY x Converse Jack Purcell Low 2 COMME des GARCONS PLAY x Converse Jack Purcell Low 3 COMME des GARCONS PLAY x Converse Jack Purcell Low 4

 

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: