- Reklama -NIkeNIke

COMME des GARCONS „ROUGE” to nowy, bogaty i zmysłowy zapach na tegoroczną jesień

COMME des GARCONS Perfurms* jest znane z tworzenia jednych z najbardziej ciekawych zapachów, które jednocześnie dzielą fanów na dwa skrajne obozy. Pomimo ich złożonych nut, zawsze stają się natychmiastowymi hitami. Najnowszy zapach COMME des GARÇONS „ROUGE” nie będzie wyjątkiem.

Brand już w 2001 roku zainspirował się czerwonymi nutami zapachowymi, tworząc kolekcję Comme des Garcons Series 2 Red (Carnation, Harissa, Palisander, Rose, Sequoia). Następnie w 2012 roku wydano edycję RED, która ponownie celebrowała kolor czerwony.

Najnowszy ROUGE (100ml Eau de Parfum) został otulony w czerwony szklany flakon, który kształtem przypomina inne wydania japońskiej marki.

Łączy on w sobie jasne i żywe zapachy różowego pieprzu, buraków i pobudzającego imbiru z pulsującym, lodowatym akordem mięty. Kompozycja zawiera również głęboko drzewną nutę paczuli.

To celebracja zderzających się nut, które kontrastują, tworząc coś naprawdę niepowtarzalnego i unikatowego. To intrygujący zapach, ciepły i bogaty, dzięki czemu idealnie nadaje się na jesień i zimę, do których się zbliżamy.

Za materiały do kampanii promującej nowy zamach odpowiadał mieszkający w Londynie fotograf, operator i reżyser Jordan Hemingway. Dostarczył on tajemnicze video i serię fotografii, które są równie zmysłowe i bogate jak zapach.

A gdzie kupić nowe perfumy COMME des GARCONS Parfums* “ROUGE”? Zapach powinien być osiągalny w sklepach Dover Street Market oraz w ich sklepie online. Z czasem będą dostępne u pozostałych dealerów CDG.

COMME des GARCONS ROUGE 1 COMME des GARCONS ROUGE 2 COMME des GARCONS ROUGE 3 COMME des GARCONS ROUGE 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: