- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagComme des Garcons x Converse Chuck Taylor '70 "Polka Dot"

Comme des Garcons x Converse Chuck Taylor ’70 „Polka Dot”

Po niedawnej współpracy z NikaLab Comme des Garcons nie stoi w miejscu. Tym razem firma zasiadła przy jednym stole projektowym z marką Converse. W efekcie mamy świetny projekt, którego bohaterem jest model Chuck Taylor All Star ’70 w niskiej i wysokiej wersji.

Opcja, którą możecie zobaczyć poniżej to tzw. „Polka Dot”, która pojawiła się w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna cholewka z białymi kropkami i na odwrót. Klasyczne Chuck Taylor All Star zostały uzupełnione o logo Comme des Garcons na bocznym panelu. Co łączy wszystkie wersje? Na pewno podeszwa, którą potraktowano białą farbą. Jak już wspomniałam do wyboru mamy dwie wersje: niską i wysoką. Branding CDG robi robotę nie?

Widoczne tutaj buty pochodzące z kolaboracji Comme des Garcons x Converse Chuck Taylor ’70 „Polka Dot” pojawią się w sklepach 17 lutego.

buty Comme des Garcons x Converse Chuck Taylor 70 Polka Dotniskie Comme des Garcons x Converse Chuck Taylor 70 Polka Dotbiale Comme des Garcons x Converse Chuck Taylor 70 Polka Dot

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: