- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersCommonwealth x Puma IGNITE evoKNIT

Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT

Praktycznie już każda marka ogarnia swój własny model z charakterystyczną „skarpetą”. Wyjątkiem nie jest również Puma, która już od jakiegoś czasu wypuszcza kolorystyki modelu Puma IGNITE evoKNIT. Jednak tym razem do współpracy zaproszono ekipę z Commonwealth a owoc tej kolaboracji możemy podziwiać poniżej.

Przede wszystkim postawiono na mieszankę bieli z szarością. Ten miks zdecydowanie dominuje na powierzchni całej cholewki. Boczne panele, toebox oraz sama skarpeta zabarwione są na szary odcień. Reszta elementów to już biel z nakrapianą podeszwą, którą świetnie uzupełnia gumowy spód. Na tym tle wyróżnia się jeszcze wzór umieszczony w okolicy kostki. Tworzą go takie kolory jak czerwień i turkus. Na nim widnieje jeszcze niewielkie logo firmy Puma. Uzupełnieniem stawki są czarno białe sznurówki.

Natomiast, jeśli chcecie być w posiadaniu własnej parki Puma IGNITE evoKNIT to koniecznie wpadnijcie na oficjalną stronę internetową Commonwealth. Premiera przewidziana jest na 13 maja.

Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT1 Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT2 Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT3 Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT4 Commonwealth x Puma IGNITE evoKNIT5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: