- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCommonwealth x adidas Consortium ZX500 RM "White"

Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM „White”

W ramach najwyższej gamy Consortium już w grudniu pojawi się nowa kolaboracja, która powstała na linii Commonwealth x adidas. Przynosi ona nam nową wersję świeżego modelu adidas ZX 500 RM w kolorystyce White.

Nowe przedsięwzięcie czerpie inspiracje z tradycyjnych nadbrzeżnych klimatów, które łączą lokalizacje Commonwealth w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach. Górna partia cholewki została wykonana z przewiewnej siateczki w odcieniach bieli, którą dopełnia zamszowa pięta i termozgrzewalne łączenia paneli na przodzie. Dopieszczono to łososiową zapiętką oraz tęczowo szarymi trzema paskami na boku. Całość postawiono na nowej podeszwie, którą wykonano z pianki Boost w kolorze białym.

Poniżej możecie sprawdzić oficjalne zdjęcia oraz krótki klimatyczny materiał video. Co do premiery to buty Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM „White” pojawią się u nich w sklepie 8 grudnia. Natomiast światowa premiera w sklepach z kontem adidas Consortium przewidziana jest na 15 grudnia, w Polsce takie konto posiada tylko WS2.

Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM White DB3510 1 Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM White DB3510 2 Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM White DB3510 3 Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM White DB3510 4

Commonwealth x adidas Consortium ZX500 RM White DB3510 5

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: