- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaVideoCONS Project Warszawa - zapowiedź | Video

CONS Project Warszawa – zapowiedź | Video

Do jednego z najciekawszych wydarzeń kulturalnych zbliżającego się weekendu czyli CONS Procejct pozostało już tylko kilkanaście godzin. W najbliższą sobotę od godz. 10:00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie odbywały się będą darmowe warsztaty związane z różnymi dziedzinami sztuki miejskiej.

Po 17:00 drzwi zostaną otwarte, a wszyscy chętni będą mogli obejrzeć, ale i usłyszeć efekty pracy uczestników warsztatów, gdyż właśnie wtedy zaprezentowany zostanie utwór skomponowany w czasie zajęć muzycznych.

Na deskorolkowej minirampie ustawionej we wnętrzu budynku rozpocznie się także jam session, na którego najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody od marki Converse. Do startu w konkurencjach best trick i best performance zarejestrować się będzie można w dniu wydarzenia w biurze zlokalizowanym przy wejściu głównym.

W tym samym miejscu zgłosić się będzie można do udziału w konkursie na najlepszą grafikę wykonaną na szablonie w kształcie deskorolki. Wybrane prace zaprezentowane zostaną na stronie streeters.pl/consproject/, a ich twórcy również otrzymają nagrody od Converse.

Najświeższe informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronach:

streeters.pl/consproject
facebook.com/events/757042674314960/?fref=ts

[vimeo 90312335 630 450]

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: