Narodziny punka datuje się na lata ’70 ubiegłego wieku, więc to już około 40 lat od jego początków. Converse postanowił oddać hołd buntowniczej muzyce poprzez nową kolekcję butów Chuck Taylor All Star, z którą możecie zapoznać się dzięki załączonym w tym wpisie zdjęciom.

Cała kolekcja będzie niestandardowa i rzucająca się w oczy. Pierwszy model to wersja Hi z językiem i woskowanymi sznurówkami na tyle cholewki, którą zrobiono z białej skóry. Całość postawiono na czarnej podeszwie. Następnie mamy niską cholewkę z czarnej skóry i moherowych paneli, do których dochodzi różowa wkładka. Podobny moherowy materiał widzieliśmy w poprzednim modelu na języku. Oba buty stoją na podeszwie a la creeper. Po stronie damskiej z kolei mamy buty z wysoką cholewką, jedna w kolorze czarnym, druga to już biel. Oba warianty zostały dopełnione ćwiekami na całej powierzchni buta.

Kolekcja swoją premierę w sklepie Converse będzie miała już 12 lutego.

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-0 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-1 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-2 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-3 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-4 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-5 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-6 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-7 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-8 CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR-KOLEKCJA PUNK-9

Reklama
air jordan