- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersButy Converse Chuck Taylor All Star nadchodzą w kolekcji Vintage

Buty Converse Chuck Taylor All Star nadchodzą w kolekcji Vintage

Converse rozszerza właśnie swoją ofertę w modelu Converse Chuck Taylor All Star 70s o nowe wersje kolorystyczne w wydaniach Low oraz High. Tworzą one najnowszą kolekcję Vintage. Poniżej zamieszczam ich dokładne zdjęcia.

Każdy z widocznych poniżej wariantów został zaprojektowany na podobnym patencie. Mamy zatem cholewki wykonane z płótna wyglądającego jak stary sprany materiał. Dla podkreślenia klimatu vintage designerzy stawiają buty na pożółkłych podeszwach. Dzięki temu buty wyglądają jakby były żywcem wyciągnięte z lat ’70. Dodatkowo przy podeszwach widzimy czerwone i niebieskie wykończenia. Co do wspomnianego płótna to zabarwiono go na kolor beżowy i granatowy przy wersjach Low oraz czerwony i czarny przy wersjach z wysoką cholewką.

Widoczne tu buty Converse Chuck Taylor All Star 70s z kolekcji Vintage pojawiły się w amerykańskim sklepie Feature. Z czasem będą osiągalne w bliższych nam lokalizacjach.

buty converse chuck taylor vintage1 buty converse chuck taylor vintage2 buty converse chuck taylor vintage3 buty converse chuck taylor vintage4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: