- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Converse CONS wypuszcza skate video “As You Wish”

Thrasher Magazine i Converse CONS prezentują świeżutkie skate video zatytułowane “As You Wish”, z którym zapoznacie się w tym wpisie.

Converse po raz pierwszy zaprezentował wideo 16 listopada, w Los Angeles, przed przepełnioną publicznością składającą się z rodziny, przyjaciół i społeczności deskorolkowej w klubie muzycznym Zebulon.

Ten 18-minutowy film jest pierwszym filmem marki od czasu „Seize the Seconds” z 2020 roku i przedstawia skaterów Converse CONS oraz jednych z najlepszych skateboardzistów na świecie, Louiego Lopeza i Erika Herrerę.

„Najważniejsze [w tym video] jest pokazanie dynamiki mojej i Erika. Jeździmy razem, jeździmy w podobnych miejscach, a na filmie wspieramy się nawzajem w Paryżu lub gdziekolwiek indziej. Opowiada bliską historię. Dzieciak może zerknąć na nas i sprawdzić, jak to jest podróżować z przyjacielem i tworzyć wspomnienia. To jest prawdziwe przesłanie, po prostu inspiruj ludzi i uczyń coś znaczącego”. — Louie Lopez o inspiracji przy tym video.

Film, który powstał w 2021 roku, przedstawia dynamikę między wspomnianymi skaterami, którzy prezentują swoje sekwencje w miejscach rozsianych na całym świecie, w tym w Paryżu, San Francisco, Miami i rodzinnym Los Angeles. Obok tego znajdziecie tu również większy zespół Converse CONS w rozszerzonej części nakręconej w Guadalajara i Mazatlán w Meksyku.

„Praca z Louiem, jazda na desce z Louiem i zobaczenie, do czego jest zdolny, naprawdę motywuje mnie do bycia doskonałym, robienia trudnych rzeczy lub próbowania rzeczy wykraczających poza moją strefę komfortu. Louie jest jednym z najlepszych skaterów na świecie, i to mnie popycha do przodu”. – Erik Herrera

Film od Converse CONS został stworzony przez wspomniany duet oraz ich wieloletniego partnera kreatywnego i kamerzystę, Ryana Lee.

„Pracuję w Converse, z Converse skate, od około czterech lat, więc zawsze byłem w pobliżu [Louiego i Erika], ale pomysł na ten projekt pojawił się pod koniec zeszłego roku. Od tego czasu po prostu nad tym pracujemy, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy w końcu nabrało to formy”. – Ryana Lee

Obejrzyj „As You Wish” na kanale YouTube Thrasher Magazine.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: