Converse One Star to but pierwotnie zaprojektowany do gry w koszykówkę i do tego był właśnie wykorzystywany w latach ’70, ale podobnie jak legendarne Chuck Taylor szybko wdarł się na ulice i stał się butem bardziej lifestyle’owym czy w odpowiednim wydaniu również na deskę.

Dziś mamy dla Was najnowszy zestaw zatytułowany Hairy Suede składający się z aż czterech wersji kolorystycznych tegoż modelu: czerwonej, czarnej, a także żółtej i niebieskiej. Jak się zapewne domyślacie po nazwie buty mają konstrukcję cholewki opartą o włochaty zamsz. Każdy z wariantów spoczywa na białej wulkanizowanej podeszwie z cieniutkim paskiem przez środek. Boczny branding z kolei to jedna dość spora kontrastowa biała gwiazda. Ciekawostką jest tu zastosowanie wkładki Lunarlon, która nadaje im wygody i komfortu podczas użytkowania.

Widoczne tu buty według sneakers.fr już powoli pojawiają się na sklepowych półkach z marka Converse.

CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-1 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-2 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-3 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-4 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-5 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-6 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-7 CONVERSE ONE STAR-HAIRY SUEDE PACK-8

Reklama
air jordan