Kilka dni temu Converse na specjalnej konferencji i pokazie w Bostonie przedstawił światu nowe Chuck Taylor All Star II. Zaprosili oni blogerów i media z całego świata, niestety polski oddział albo nas olał albo nawet o tym nie wiedzieli. Cóż pozostaje się cieszyć, że chociaż tym z Sole Collectora udało się zaliczyć przygodę i nie tylko.

Przechodzą jednak do rzeczy. Buty doczekały się sequelu po 98 latach (choć mogli poczekać te 2 lata, nie?). Zazwyczaj druga odsłona projektu przynosi nam całkiem nowe rozwiązania. W tym przypadku było trochę inaczej. Projektanci wzięli klasyka i zrobili go na nowo, lepiej.

„To jest jeden z najważniejszych dni w naszej 108 letniej historii” – powiedział podczas konferencji Jim Calhoun – prezydent i CEO

Co mamy w odnowionej wersji Chuck Taylor All Star 2? Ano nową cholewkę z płótna Tencel, wypełnienie w kołnierzu i języku pianką pamiętającą kształt, wyściółka z delikatnego zamszu z perforacją. But jest również 20% lżejszy dzięki zastosowaniu pianki i amortyzacji Lunarlon. Wprowadzili i nie spieprzyli klasyka, i o to chodziło!!

Premiera nowych Converse All Star Chuck Taylor II odbyła się 28 lipca. Sprawdzajcie stronę Converse, gdzie zobaczycie super wirtualną prezentację modelu.

Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-1 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-2 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-3 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-4 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-5 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-6 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-7 Converse przedstawia Chuck Taylor All Star II-8

 

Reklama
air jordan