- Reklama -NikeNike

Ikona lat ’80 powraca: Converse Weapon na nowo

Wyczekiwane przez wielu, Converse Weapon, po serii kolaboracji z fragment design, UNDEFEATED i Kasina, oficjalnie powraca do linii marki w przeddzień All-Star Weekend NBA w Indianapolis.

Shai Gilgeous-Alexander, gwiazda koszykówki z OKC i dwukrotny uczestnik All-Star, staje na czele odrodzonego Converse Weapon, odtwarzając kultową kampanię „Choose Your Weapon” z 1986 roku.

Converse Weapon Campaign 1 Converse Weapon Campaign 2 Converse Weapon Campaign 3 Converse Weapon Campaign 4

Converse Weapon zadebiutował pierwotnie w 1986 roku i stał się kultowym modelem lat ’80 i ’90. Teraz, w oryginalnym materiale i formie, Converse ponownie wprowadza te modele dla kolejnego pokolenia. Oba warianty posiadają skórzane cholewki, Star Chevron na bazowych panelach, jasne podeszwy i spody oraz charakterystyczną dla Weapon belkę Y.

Bohater tego wpisu został ponownie opracowany w 2020 roku jako część linii CX z zaktualizowaną pianką w podeszwie. W 2021 roku Rick Owens również nadał mu nowe życie jako TURBOWPN.

Buty Converse Weapon powrócą w oryginalnych kolorach: Black, Natural Ivory, a także w wersjach Vintage White, Ash Stone i Egret. Weapon Ox pojawi się w wersjach White, Black, Vintage White i Vintage Cargo.

Obydwa modele trafią do sprzedaży w najbliższych dniach na stronie internetowej marki oraz w wybranych sklepach.

Converse Weapon Spring 2024 1 Converse Weapon Spring 2024 2 Converse Weapon Spring 2024 3 Converse Weapon Spring 2024 4 Converse Weapon Spring 2024 5 Converse Weapon Spring 2024 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: