W dniach 24-26 października Converse oraz i-D oddają w ręce artystów oraz miłośników kreatywnych działań wnętrza jednej z warszawskich przedwojennych kamienic. Przez 3 dni każdy z Was może zapoznać się z niecodziennymi pomysłami czołowych przedstawicieli polskiej sztuki, posłuchać nowych brzmień, wziąć udział w artystycznych warsztatach i uwiecznić na fotografii portret swoich ukochanych Chuck’ów!

Maurycy Gomulicki, Rafał Dominik oraz Gregor Różański – najbardziej intrygujący polscy twórcy, zostali zaproszeni do wyrażenia siebie i zaprezentowania swoich artystycznych wizji w ramach wystawy Made by you. Wpadnijcie do przestrzeni Converse, by zobaczyć jak nowoczesne instalacje, wielkoformatowe dzieła i popartowe aranżacje wypełniły kilkusetmetrową, surową przestrzeń w centrum Warszawy.

Otwarcie galerii Made by you i spotkanie z artystami odbędzie się w sobotę, 24 października, o godz. 17:00 we wnętrzach przedwojennej kamienicy przy ul. Kredytowej 9 w Warszawie (wejście przez klubokawiarnię Miłość). Ekspozycja będzie otwarta do poniedziałku, 26 października do godz. 21:00. Wstęp wolny!

Więcej szczegółów na Facebooku: MADE BY YOU – WYRAŹ SIEBIE Z GOMULICKIM, DOMINIKIEM I RÓŻAŃSKIM

CONVERSE WYSTAWA MADE BY YOU-1 CONVERSE WYSTAWA MADE BY YOU-2 CONVERSE WYSTAWA MADE BY YOU-3

Reklama
air jordan