- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Oto trójstronna kolaboracja COSTS x FDMTL x New Balance 2002R

Oto trójstronna kolaboracja COSTS x FDMTL x New Balance 2002R

Jesteśmy właśnie świadkami wymiany doświadczeń pomiędzy trzema podmiotami. Najnowsza kolaboracyjna odsłona świeżego modelu New Balance 2002R została zaprojektowana przy udziale japońskiej marki FDMTL oraz sklepu COSTS z chińskiego miasta Shenzhen.

Na wstępie przedstawimy Wam 'nowy' model NB2002R, który jest tak naprawdę biegówkami z 2010 roku. Tyle, że zostały postawione na innej podeszwie, która może przywodzić na myśl tą z modelu NB860. Z kolei FDMTL to skrót od Fundamental Agreement Luxury i jest to brand założony już w 2005 roku, który ma swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Chłopaki specjalizują się w głównej mierze w produktach opartych na denimie.

Ich wiedza leżąca w tradycyjnej produkcji wyrobów dżinsowych i bezkompromisowa dbałość o szczegóły nie mająca sobie równych sprawiła, że dostajemy unikatowe wydanie butów. Ten konkretny model zawiera 5 różnych rodzajów tkanin, które prezentują wyrafinowane rzemiosło będące synonimem FDMTL. Widzimy tu również detale haftu Sashiko, które można znaleźć na języku oraz pięcie. Pozostała część buta wykonana z siateczki i zamszu została zabarwiona w kilku odcieniach indygo.

W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką otrzymamy w tej kolaboracji. Jeśli chodzi o premierę to buty COSTS x FDMTL x New Balance 2002R będą dostępne w sklepach obu azjatycki firm w połowie listopada.

COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 2 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 3 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 4 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 5 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 6 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 7 COSTS x FDMTL x New Balance 2002R 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: