Tegoroczna wiosna i lato przyniosą nam kolejne owoce współpracy Craig Green x adidas Originals. Przed Wami dwa modele CG Kontuur 1 oraz CG Kontuur 2.
Oba modele, które zostały wykorzystane w tej kolaboracji pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych. Crag Green wpadł przy nich na szalony pomysł, mianowicie chciał odtworzyć podeszwę dwóch innych modeli na ich cholewce. Mowa tu o butach Kamada oraz Ozweego. Przy modelu Kontuur I mamy perforowaną cholewkę, podobnie jak to widać na podeszwie Kamanda, z kolei mocno wyżłobienia w Kontuur II to odwołanie pod podeszwy Ozweego. Londyński designer postanowił zabarwić ten pierwszy model na czarno i na granatowo, natomiast druga sylwetka w wersji czarnej i szarej.
Oba buty Craig Green x adidas Originals Kontuur 1 i 2 pojawią się w oficjalnym sklepie adidas już 31 stycznia bieżącego roku.