- Reklama -NikeNike

Idris Elba w nowej zapowiedzi Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

Od ujawnienia Johnny’ego Silverhanda, granego przez Keanu Reevesa, minęło już trochę czasu. Dziś mamy dla Was kolejną ekscytującą informację. Słynny aktor Idris Elba dołącza do gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Na tę okazję wypuszczono nowy zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Podczas gali The Game Awards 2022 firma CD PROJEKT RED zaprezentowała zupełnie nowy zwiastun Widmo Wolności, nadchodzącego dodatku do Cyberpunk 2077. Zapowiedź zawiera wszystkie nowe materiały z gry i rozgrywki oraz ujawnia nowego członka obsady.

Teaser daje graczom zupełnie nowe spojrzenie na Dogtown Night City, gdzie rozszerzenie będzie się głównie rozgrywać, a także przebłyski rozgrywki i zupełnie nowe dodatki.

Ujawnia również nowe postacie, wśród których główną rolę odgrywa Solomon Reed. W tej roli pojawia się aktor Idris Elba (aktor w takich filmach jak Luther, Fast and Furious: Hobbs and Shaw, Sonic The Hedgehog 2, The Suicide Squad), który dołącza do obsady Phantom Liberty.

Po kulminacyjnym momencie zwiastuna aktor pojawił się w specjalnym przesłaniu wideo skierowanym do widzów i graczy na całym świecie, komentując postać Reeda i jego rolę w fabule Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (Widmo Wolności) zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC w 2023 roku, a dokładna data premiery i ceny zostaną ujawnione już za jakiś czas.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: