- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearCzapki The Genesis Project (Wiosna 2013)

Czapki The Genesis Project (Wiosna 2013)

Najnowsza kolekcja czapek marki The Genesis Project, to przede wszystkim propozycja skierowana do wszystkich fanów NBA, MLB, NHL czy NFL. Dzisiaj mamy okazję sprawdzić ten wiosenny zestaw, który składa się wyłącznie ze snapbacków – warto dodać, że powstały one przy współpracy z brandem Mitchell & Ness.

Jednak to co najbardziej rzuca się w oczy, to różnego rodzaju wzory na daszkach – m.in. lamparcie cętki czy kwiaty. Oczywiście do tego dochodzą loga takich drużyn jak The Miami Heat, San Francisco, Chicago Bulls czy San Francisco 49ers. Całość uzupełnia regulacja w odcieniu złota, która umieszczona jest z tyłu.

Natomiast, jeśli jakieś snapy wpadły wam w oko, to już powoli możecie się za nimi rozglądać – sprawdźcie np. sklep internetowy Feature.

the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-2 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-3 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-4 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-5the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-6 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-7 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-8 the-genesis-project-snapback-snakeskin-python-feature-sneaker-boutique-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: