- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersCzy adidas Yeezy Foam Runner wyjdą w 4 kolorystykach?

Czy adidas Yeezy Foam Runner wyjdą w 4 kolorystykach?

adidas Yeezy Foam Runner, czyli buty potocznie nazywane Crocsami od Kanyego Westa, pierwszy raz zostały przedstawione światu we wrześniu 2019 roku. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia czterech kolorystyk, które potencjalnie mogą zadebiutować w sklepach w ciągu najbliższych miesięcy.

But (jeśli można to tak nazwać) ma być wykonany z wytłoczonej jednoczęściowej piankowej konstrukcji, która w bocznych sektorach będzie miała szereg różnej wielkości otworów. Wspomniane wyżej zdjęcia przedstawiają cztery warianty kolorystyczne, które wykorzystują jasny odcień beżu, kolor białawy, jak również czerń i żywą czerwień. Jak do tej pory widzieliśmy jedynie wersję białą noszoną przez samego Kanyego Westa, natomiast wersję czerwoną miał A$AP Ferg podczas trasy koncertowej w Australii.

Oczywiście na tym etapie wszelkie szczegóły i daty premiery prezentowanych adidas Yeezy Foam Runner owiane są tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

adidas Yeezy Foam Runner 4 wersje 1 adidas Yeezy Foam Runner 4 wersje 2 adidas Yeezy Foam Runner 4 wersje 3 adidas Yeezy Foam Runner 4 wersje 4

Sourceryivibes
- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: