- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzy do NikeiD powraca 'oryginalny' kształt Air Max 1?

Czy do NikeiD powraca 'oryginalny’ kształt Air Max 1?

W tym roku Nike Sportswear postanowiło przywrócić w końcu oryginalne kształty do kultowego modelu Nike Air Max 1. Najnowsze wydania aż cieszą oko. Pozostał jednak jeszcze jeden problem do rozwiązania – NikeiD. Dla przypomnienia – NikeiD to platforma, w której możemy projektować swoje własne wersje butów Nike.

Być może jesteśmy właśnie świadkami wielkich zmian również w tej platformie. W sieci pojawiły się zdjęcia nowej wersji butów, które można zaprojektować przy użyciu nubuku oraz denimu. Brakuje tu klasycznych rozwiązań, ale być może wejdą z następnych tygodniach. Co możemy wywnioskować po tych fotografiach? Zerknijcie na mudguard, który jest grubszy i równoległy do podeszwy, a także na toebox, który nie jest już tak kwadratowy jak kiedyś. Nawet sam Swoosh jest bardziej 'mięsisty’.

Czas pokaże czy to tylko wypadek przy pracy czy może faktycznie Nike wprowadza zmiany na lepsze.

Jeśli chciałbyś zaprojektować podobne buty to wpadaj do polskiego sklepu Nike iD. Może tam oczywiście podmienić materiały.

Czy do NikeiD powraca oryginalny ksztalt Air Max 1-1 Czy do NikeiD powraca oryginalny ksztalt Air Max 1-2 Czy do NikeiD powraca oryginalny ksztalt Air Max 1-3 Czy do NikeiD powraca oryginalny ksztalt Air Max 1-5 Czy do NikeiD powraca oryginalny ksztalt Air Max 1-6

via am1_kapi1983

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: