- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzy kolaboracyjne atmos x adidas ZX 8000 otwierają nową serię aZX?

Czy kolaboracyjne atmos x adidas ZX 8000 otwierają nową serię aZX?

W sieci pojawiło się właśnie arcyciekawe zajawkowe zdjęcie zbliżającej się kolaboracji na linii atmos x adidas, która ma przynieść niesamowite wydanie butów ZX 8000.

Zdjęcie do sieci wrzucił Hirofumi Kojima, czyli dyrektor japońskich sklepów atmos, jednego z najważniejszych sneakersowych butików na świecie.

Co jest w tym zdjęciu takiego nurtującego?

Po pierwsze buty mają niespotykany design, w którym zestawiono ze sobą bazowe panele z żółtego końskiego włosia z panelami ze skóry zabarwionej na neonową zieleń i pokrytą stonowaną fakturą przypominającą skórę jaszczurki (?), a całość przełamano czarnymi detalami.

Po drugie na końcówkach sznurówek pojawia się napis A-ZX Series i nie wiemy czy nie jest to czasami nawiązanie do kultowej już serii aZX z okolic 2008 roku, w której przedstawiciele adidas Consortium spotkali się z ponad 20 najlepszymi butikami na świecie. Nazwy poszczególnych sklepów odpowiadały literom alfabetu – P jak Patta, a jak atmos czy B jak Bodega.

Na chwilę obecną gdybamy (marzymy), ale jeśliby doszło do takiego projektu to już wiemy, że byłyby to topowe przedsięwzięcie bieżącego roku.

atmos x adidas zx 8000 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: