- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butów Air VaporMax?

Czy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butów Air VaporMax?

Buty Nike Air VaporMax powoli zaczynają przekonywać do siebie trendsetterów i coraz częściej pojawiają się na nogach sneakerheadów. Okazuje się, że to dopiero początek ofensywy w tym modelu. W sieci pojawiły się już zdjęcia wydania Laceless bez sznurowania, a dziś dołożymy Wam fotografie z kolejnymi samplami.

Tym razem cholewka z przędzy Flyknit będzie utkana w ciut inny sposób niż do tej pory, a sznurówki będą ciut grubsze. To jednak nie koniec zmian. Boczny Swoosh będzie mniejszy, a z kolei na panelu znajdującym się na stronie wewnętrznej widzimy mini łyżwę. Natomiast na tyle i bokach dochodzą dodatkowe termozgrzewalne nakładki.

Jak się Wam podobają nowe zmiany w świeżym i przełomowym modelu Nike Vapormax? Konkretów co do ich premiery nie znamy, ale zapowiadane są na początek 2018 roku.

Czy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butow Air VaporMax-1 Czy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butow Air VaporMax-2 Czy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butow Air VaporMax-3 Czy Nike wprowadzi kolejne zmiany do butow Air VaporMax-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: