- Reklama -NIkeNIke

Czy tak wyglądałaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike?

Ledwo co odbyła się długowyczekiwana premiera kolekcji Supreme x Louis Vuitton, a już mamy przyjemność ponownie do niej nawiązać. Przed Wami buty Nike Air Max 1 zaprojektowane w taki sposób, że śmiało można by je włączyć do wspomnianej kolekcji.

Za widoczny tu projekt odpowiada australijskie atelier BespokeIND. Stworzyli oni nową wersję popularnych Jedynek, którą wykonali z połączenia skóry jagnięcej, kangurzej i świńskiego zamszu. Wszystko odbyło się na całych białych AM1, dodano również akcenty w kolorze czerwonym, które pokryto logotypami Supreme oraz LV. Widzimy je na języku, bocznej łyżwie oraz na wkładkach.

Niestety opisywane wydanie butów Supreme x Louis Vuitton x Nike Air Max 1 limitowane jest do zaledwie ośmiu sztuk. Podbijajcie do nich na Insta, może uda się Wam powinąć parę dla siebie.

Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-1 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-2 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-0 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-3 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-4 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-6 Czy tak wygladalaby kolaboracja Supreme x Louis Vuitton x Nike-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: