- Reklama -NIkeNIke

Czy to koniec projktowania swoich butów w miadidas?!

W sieci pojawiła się właśnie informacja o tym, że po kilkunastu latach niemiecki brand adidas kończy z platformą do projektowania własnych wersji butów miadidas.

Platforma, która ruszyła już w kwietniu 2000 roku dawała nam możliwość ingerowania w gotowe projekty butów lub projektowanie ich od nowa według wasnego uznania. Mogliśmy zmieniać kolory poszczególnych paneli oraz elementów, dodawać napisy oraz zmieniać materiały. Niestety dotarła do nas informacja, że przedsięwzięcie zostanie wygaszone.

Jak donosi Dan Freebairn z @KickPosters platforma będzie funkcjonowała do 13 stycznia, choć już teraz zaczynają znikać poszczególne modele, opcje i możliwości. Jest to kolejny dość drastyczny ruch ze strony Trzech Pasków. Pół roku temu zdecydowali się zrezygnować ze swojej aplikacji Confirmed app.

Czas pokaże czy rezygnacja z miadidas to decyzja finalna czy za kilka miesięcy zobaczymy nową odsłonę tego programu. Słowa „will explore new opportunities for customisation” dają nam nadzieje na pozytywne rozwiązanie tego tematu.

Jeśli chcesz się załapać i stworzyć coś swojego to śmiało zaprojektuj swoje buty adidas pod tym linkiem.

EDIT: Czekamy na oficjalne informacje od adidas. Na chwilę obecną nie potwierdzają i nie zaprzeczają.

miadidas projektowanie butow

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: