- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneDaido Moriyama wydaje książkę How I Take Photographs

Daido Moriyama wydaje książkę How I Take Photographs

Urodzony w 1938 roku japoński fotograf Daido Moriyama wydaje nową książkę zatytułowaną Daido Moriyama: How I Take Photographs.

Książka wyjdzie nakładem niezależnego brytyjskiego wydawnictwa Laurence King. 208 stronnicowy tom stanowi kulminację trwającej od dziesięcioleci kariery ulicznego fotografa dokumentującego chwile alienacji, samotności, utraty gruntu pod nogami i zabijania czasu wśród łatwo dostępnych rozrywek w tokijskiej dzielnicy Shinjuku, gdzie kwitło nocne życie. Jego fotografie to w głównej mierze ziarniste, czarno-białe, zaciemnione zdjęcia, które często powstają pod zaskakującym kątem, choć w najnowszej publikacji pojawią się również kolorowe.

Książka Daido Moriyama: How I Take Photographs będzie miała premierę 9 lipca i będzie ją można kupić na stronie Laurence King i w wybranych księgarniach w cenie $19.99 USD.

Daido Moriyama How I Take Photographs 1 Daido Moriyama How I Take Photographs 2 Daido Moriyama How I Take Photographs 3 Daido Moriyama How I Take Photographs 4 Daido Moriyama How I Take Photographs 5 Daido Moriyama How I Take Photographs 6 Daido Moriyama How I Take Photographs 8 Daido Moriyama How I Take Photographs 9 Daido Moriyama How I Take Photographs 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: