- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDaily Paper x Puma i ich piłkarska kolekcja!

Daily Paper x Puma i ich piłkarska kolekcja!

Daily Paper oraz Puma ponownie łączą ze sobą siły. Tym razem motywem przewodnim jest 20-letnia historia wspierania afrykańskiej piłki nożnej przez Pumę. Z tej okazji oba brandy przyszykowały specjalną kolekcję oraz bardzo klimatyczny lookbook w formie zdjęć.

Przede wszystkim asortyment składa się z koszulek, które swoim stylem i charakterem nawiązują do typowo sportowych t-shirtów. Do tego dochodzą longsleeve’y oraz rozpinane bluzy bez kaptura. Nie zabraknie lekkich wiatrówek czy dresowych spodni. Ponadto mocną pozycją są kurtki, których długość kojarzy nam się z tymi, noszonymi przez Wengera, trenera Arsenalu. Zresztą ten klub sportowy także sponsorowany jest przez Pumę. Uzupełnieniem stawki są szaliki. Warto również dodać, że postawiono tutaj między innymi na takie kolory jak czerwień, zieleń czy odcień żółtego.

Po więcej informacji udajcie się prosto do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową Daily Paper.

Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!1 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!2 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!3 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!4 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!5 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!6 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!7 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!8 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!9 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!10 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!11 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!12 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!13 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!14 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!15 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!16 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!17 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!18 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!19 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!20 Daily Paper x Puma i ich pilkarska kolekcja!21

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: