- Reklama -NIkeNIke

Damskie Nike Air Force 1 Low „Summit White / Metallic Gold Star”

Ledwo co wczoraj prezentowałam Wam jedną z najświeższych wersji butów Nike Air Force 1 Low, a już dziś przychodzę do Was z kolejną! Przed Wami opcja opisana jako „Summit White / Metallic Gold Star” i która przeznaczona jest tylko i wyłącznie na damską stopę. Jak wyglądają?

Jeśli widziałaś wczorajszy wpis, to z pewnością nie będziesz zaskoczona. Podobnie jak w poprzedniej wersji tak i tutaj cała zabawa zaczyna się i kończy na bocznym brandingu i na zapiętce. Designerzy zdecydowali się zabarwić te elementy na kolor złoty w metalicznym odcieniu. Jeśli chodzi o samą cholewkę, mamy tutaj do czynienia oczywiście ze skórą zabarwioną w całości na kolor śnieżnobiały. Podobnie jest z podeszwą, która barwą idealnie wpasowuje się w pozostałą część buta. Zerknijcie na poniższe zdjęcia, gdzie zaprezentowano AF1 na nogach!

Załączone tutaj fotografie pochodzą ze szwajcarskiego sklepu Titolo. Z czasem opisywane tu damskie Air Force 1 wpadną również do polskiego sklepu pod tym linkiem. Obserwujcie nowości na bieżąco.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: