Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu i przeważnie zwracasz uwagę na zupełnie inne buty niż Twoje koleżanki, to znak, że to co za chwilę zobaczysz przypadnie Ci do gustu. Amerykański gigant Nike stworzył właśnie dość nietypowe wydanie butów Air Max 1 stworzone z myślą tylko i wyłącznie o kobietach.
Wersja kolorystyczna bohatera tego wpisu została nazwana „Black / Black – Anthracite”. Za całą robotę w tym projekcie odpowiedzialna jest cholewka, której faktura nieco odbiega od klasyków, które znałyśmy do tej pory. Dlaczego? Spójrzcie na te tłoczenia na skórze, które przypominają trochę skórę jaszczurki. Przyznam, że efekt końcowy jest naprawdę ciekawy i…oryginalny! Cały upper zabarwiono na kolor czarny, podobnie jest z podeszwą i systemem Air Max pod piętą. Sprawdź zdjęcia na nogach i daj znać co o nich myślisz. Kupiłabyś takie buty?
Na chwilę obecną wersja ta dostępna jest tylko w sklepie Titolo, damskie Nike Air Max 1 wkrótce pojawią się także w polskim sklepie Nike.