- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaEstill MagDamskie Nike Air Max 1 Premium "Gold Fish Scales"

Damskie Nike Air Max 1 Premium „Gold Fish Scales”

Czy są tu jakieś fanki Air Maxów? Jeśli tak, to na pewno będziesz zaskoczona tym co za chwilę zobaczysz. O tym, że designerzy Nike mają bujną wyobraźnię wiedzą wszyscy, ale obok czegoś takiego nie jestem w stanie przejść obojętnie. Przed Wami najświeższy ekskluzywny projekt Nike Air Max 1 w wersji opisanej jako „Gold Fish Scales”. Co tu się dzieje i dlaczego te buty są tak specyficzne? O tym za chwilę!

Cała zabawa zaczyna się na cholewce, której faktura przypomina rybie łuski. Wszystko to zostało zabarwione na kolor złoty i uzupełnione brandingiem na bocznych panelach. Ten ostatni również jest w kolorze złotym, jednak jego faktura jest zupełnie inna niż cały upper – tutaj pojawia się gładka skóra. Projekt zamyka czysto biała podeszwa z systemem Air Max pod piętą z jasnobrązowym spodem. Sprawdź poniższe zdjęcia i daj znać co myślisz o tej wersji. Jest dość specyficzna, ale chyba nie taka zła, co?

Widoczne tu damskie Nike Air Max 1 „Gold Fish Scales” znajdziesz w sklepie 43einhalb, za chwilę pojawią się także w polskim sklepie Nike!

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: