- Reklama -NikeNike

Jeff Staple wydał kolaboracyjne Reebok Instapump Fury

W miniony weekend odbyła się premiera kolaboracyjnego projektu powstałego na linii DEAL x Staple x Reebok. Całość odbyła się na kultowym modelu Reebok Instapump Fury.

Pierwotnie wprowadzone na rynek w 1994 roku, Instapump Fury były pierwszymi butami do biegania, które wyposażono w innowacyjną technologię Pump CO2, z nadmuchiwaną klatką na cholewce i płytą z włókna węglowego w śródstopiu, która zapewnia lekkość i stabilność.

Jeff Staple zaserwował nam dobrze znany motyw z gołębiem, który dał mu rozpoznawalność na całym rynku. Cholewka butów została wykonana z siateczki, zamszu i skóry nubukowej, aby podkreślić wielowarstwową estetykę buta. Poszczególne materiały i panele zabarwiono w odcieniach szarości, bieli i czerni, które miały odwzorować pióra nowojorskich gołębi. Dochodzą do tego różowo czerwone wstawki, które odnoszą się do ich nóg. Kultowe logo Pigeon jest umieszczone na gazowym zaworze i jako haft na tyle cholewki.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że to pierwsza od 25 lat kolaboracja Staple z marką Reebok.

Premiera butów Deal x Staple x Reebok Instapump Fury „VECTR” odbyła się 29 października w ich sklepie online.

deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 1 deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 2 deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 3 deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 4 deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 5 deal x STAPLE x REEBOK Instapump Fury VECTR 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: