- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleSkateboardingMoMa Design Store wypuszcza skateboardowe decki Keith Haring x The Skateroom „Untitled”

MoMa Design Store wypuszcza skateboardowe decki Keith Haring x The Skateroom „Untitled”

MoMa Design Store wypuszcza właśnie trzy nowe projekty skateboardowych decków bazujące na grafikach nieżyjącego już artysty Keith Haring, a całość powstała powstała przy pomocy The Skateroom i przedsięwzięcie nazwano „Untitled”.

Fundacja słynnego amerykańskiego artysty użyczyła trzy różne projekty na potrzeby blatów, które wykonano z drzewa klonowego. Dwa z nich bazują na kolorze białym, na który naniesiono dwie różne grafiki w kolorze czerwonym oraz czarnym. Mowa o dwóch obrysach postaci unoszących serce oraz charakterystycznej dla Haringa uśmiechniętej twarzy z trzema oczami. Projekt numer trzy zamykający to przedsięwzięcie to tak na prawdę trzy różne grafiki, które złożone obok siebie tworzą jedną spójną całość, ale równie dobrze mogą funkcjonować osobno.

Decki Keith Haring x The Skateroom „Untitled” wyceniane są pomiędzy $220 USD a $550 USD i można je kupić w sklepie MoMa Design Store.

Keith Haring x The Skateroom Untitled 1 Keith Haring x The Skateroom Untitled 2 Keith Haring x The Skateroom Untitled-3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: