- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto limitowany projekt Denham x Nike Air Max 90 „Denim”

Oto limitowany projekt Denham x Nike Air Max 90 „Denim”

Nie dalej jak w połowie czerwca mogliście się zapoznać z pierwszymi zdjęciami butów Air Max 1, które będą częścią większego przedsięwzięcia, które powstaje na linii Denham x Nike. Dziś mamy dla Was dokładne zdjęcia butów Air Max 90, które się projektem firmy specjalizującej się w denimie i mającej swoją siedzibę w Amsterdamie.

Jeansowi eksperci ze stolicy Niderlandów postawili na bardzo jasny kremowy materiał stosując go jako bazę i umieszczając w miejscach, gdzie zazwyczaj mamy siateczkę, czyli góra toeboxa i kołnierz. Natomiast boczne panele oraz obudowa toeboxa wykonane są z ciemnogranatowego denimu, a mudguard idący tuż nad podeszwą to denim w kolorze czarnym. Najjaśniejszy odcień błękitu pojawia się jedynie na Swooshu w bocznych sektorach cholewki. Z kolei od strony wewnętrznej cholewki mudguard jest jasny, a Swoosh granatowy. Zwieńczeniem myśli designerów są czerwone wstawki jak pierwsze oczka na sznurówki, boczny branding i obudowa systemu Air Max w białej podeszwie.

Trzeba przyznać, że zespół designerów Nike x Denham wywiązał się z powierzonego im zadania z nawiązką i zadbał o szczególny design, który pozostanie w naszej pamięci na lata.

Szczegóły premiery w internetowym sklepie Nike nie jest jeszcze znany, ale buty mogą pojawić się w każdej chwili, więc sprawdzajcie sklep na bieżąco by nie przegapić swojej pary.

Denham x Nike Air Max 90
Denim / Medium Denim – Infrared – Ecru
Lato 2020
$160

Denham x Nike Air Max 90 Denim 2 Denham x Nike Air Max 90 Denim 3 Denham x Nike Air Max 90 Denim 4 Denham x Nike Air Max 90 Denim 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: