- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDiadora S8000 „Espresso Ristretto”

Diadora S8000 „Espresso Ristretto”

Projektanci firmy Diadora musieli się nieźle napracować, grzebiąc w swoich archiwach, bowiem model S8000 pochodzi z katalogu, który swoją premierę miał w 1990 roku!

Wielkie brawa za wytrwałość i wybór butów, gdyż prezentują się one naprawdę dobrze a szczególnie poniższa kolorystyka, oznaczona jako Espresso Ristretto. Warto również dodać, że dla lepszej promocji, w akcji zobaczymy klimatyczne zdjęcia, które w pełni ukazują proces tworzenia S8000.

Natomiast, jeśli chodzi o sam wygląd to nie ma tutaj dominujące barwy, aczkolwiek sporą część powierzchni zajmuje połączenie czerni z odcieniem szarości. Jednak na tym tle zdecydowanie wyróżniają się zielone akcenty a uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa. Ponadto do produkcji użyto głównie zamszu i lekkiej siateczki. Materiały są naprawdę wysokiej jakości.

Co do dostępności tej wersji to obecnie możecie odkładać gotówkę. Datę premiery wyznaczono na 18 lipca, także w tym terminie sprawdzajcie wszystkie dobre sklepy, które handlują produktami Diadora.

diadora_s_8000_espresso_ristretto_2 diadora_s_8000_espresso_ristretto_3 diadora_s_8000_espresso_ristretto_4 diadora_s_8000_espresso_ristretto_5 diadora_s_8000_espresso_ristretto_6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: