- Reklama -NIkeNIke

Diamante prezentuje mini-drop inspirowany książką „To”

Jesteśmy właśnie po premierze odświeżonej ekranizacji książki Stephena Kinga pod tytułem TO. Fajną ciekawostką jest to, że film pojawił się dokładnie 27 lat od pierwszej wersji, która gościła na ekranach kin. Kto jest w klimacie, ten dobrze wie, że liczba ta nie jest tutaj przypadkowa.

Natomiast nie chcąc zbytnio odbiegać od tematu, chcieliśmy zaprezentować Wam najnowszą mini-kolekcję polskiej marki Diamante. Zrobiliśmy wstęp związany z TO, bowiem cały drop inspirowany jest postacią przerażającego klauna o imieniu Pennywise.

Tak jak wspominaliśmy, asortyment nie jest zbyt duży. Składa się z dwóch bluz, które możemy podzielić na hoodie oraz crewneck. Do tego dochodzi jeszcze koszulki. Każdy z elementów garderoby wyposażony jest w autorską grafikę Pennywise’a. Natomiast na plecach umieszczono słynne zdanie Do You Wanna Balloon? Całość została wykonana w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany tym zestawem to czym prędzej udaj się na oficjalną stronę internetową Diamante. Każde zamówienie premiowane jest darmowym balonem w kolorze krwi. Zapraszamy na zakupy.

Diamante prezentuje mini-drop inspirowany ksiazka To3 Diamante prezentuje mini-drop inspirowany ksiazka To2 Diamante prezentuje mini-drop inspirowany ksiazka To1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: